IZVĒLIES PIRMKLASĪGU DĀVANU, KAS PIEMĒROTA DĀVANAS SAŅĒMĒJA PERSONĪBAI!

Vēlies kādu pārsteigt ar īpašu dāvanu, bet nezini, ko iegādāties? Neatkarīgi no tā, vai gribi pateikt paldies, atzīties jūtās vai pārsteigt – Tev noderēs kvalitatīva dāvana, kas neprasa liekus komentārus. Dārgs konjaks, prestižs viskijs vai izsmalcināts šampanietis? Rums, kas atraisa kaislības, vai vodka, kas iedvesmo piedzīvojumiem? Lai uzzinātu, kura ir ideālā dāvana, vispirms jāuzzina, kam to vēlies pasniegt.

Aizpildi testu un uzzini, kā nekļūdīties dāvanas izvēlē!

 • 1. KAS VISPRECĪZĀK RAKSTURO CILVĒKU, KURU VĒLIES APSVEIKT?
 • 2. KOPĀ AR ŠO CILVĒKU TU LABPRĀT DOTOS…
 • 3. KURŠ ATTĒLS VISPRECĪZĀK RAKSTURO ŠO CILVĒKU?
 • 4. JA ŠIS CILVĒKS DZĪVOTU CITĀ LAIKMETĀ, VIŅŠ VAI VIŅA BŪTU…
 • 5. KUR ŠIS CILVĒKS SAGAIDA JAUNO GADU…
 • 6. TAVUPRĀT, ŠIS CILVĒKS…
 • 7. AR DĀVANU TU VĒLIES
 • 8. PIEKTDIENAS VAKARĀ ŠIS CILVĒKS…
 • 9. RESTORĀNĀ ŠIS CILVĒKS…
 • 10. JA MĀJĀS PAREDZAMAS VIESĪBAS, ŠIS CILVĒKS…
 • TEV VAJADZĪGA AUGSTĀKĀS KLASES DĀVANA PERSONĪBAI, KAS ATBILST KLASIĶA TIPAM. IZVĒLIES VIENU NO ŠĪM IESPĒJĀM, UN TU NEKĻŪDĪSIES!

  Cilvēks, kuram Tu meklē dāvanu ir klasisku vērtību piekritējs. Iespējams, labs draugs, biznesa partneris vai sens paziņa. Uz viņu var paļauties, iedzert kopā kādu glāzi pēc garas darba dienas. Visticamāk viņš priecāsies gan par kopīgu golfa maču, gan kopīgām vakariņām restorānā un ieilgušām sarunām. Pasaki viņam paldies par draudzību, izvēloties kvalitatīvu dāvanu, kuru viņš novērtēs.

  • Jameson Black Barrel
   Jameson Black Barrel

   Īpaši mazās partijās ražots īru viskijs, kura pamatā galvenokārt ir ar Īrijā tradicionālo destilēšanas metodi radīts viskijs, izmantojot noteiktā reģionā audzētus graudus. Tas tiek noturēts svaigi divkārt izdedzinātās burbona mucās, kas šo viskiju apvelta ar īpašu aromātu un ilgstošu pēcgaršu. Šī viskija tapšana ir ilgs, bet īpaši vērtīgs process. Pateicoties tam, šim viskijam piemīt patiesi bagātīgi riekstu, vaniļas un šerija garšas akcenti.

  • Chivas Regal Extra
   Chivas Regal Extra

   Chivas Regal Extra ir unikāls īpaši atlasītu viskiju maisījums, kura sastāvā ir gan oloroso šerija mucās noturētie, gan vairāki mūsu retākie iesala viskiji,” uzskata Kolins Skots, viskija Chivas Regal meistars. Šis ir vairāk nekā vienkārši izcils viskijs, jo oloroso šerija mucas tam piešķir tumšu augļu un bagātīgu šokolādes aromātu, kuru papildina ziedu medus, ingvera un viegla cigāru dūmu nots.

  • Aberlour 12 y.o.
   Aberlour 12 y.o.
   Klasisks viena iesala viskijs ar maigu garšu, liegām citrusaugļu notīm un nepieradinātu Skotijas garu. Noturēts augstākās raudzes šerija mucās, tas 12 gadu garumā slīpējis savu nesajaucamo raksturu un perfekti līdzsvarotās garšas nianses.
  • Four Roses Single Barrel
   Four Roses Single Barrel

   Šis pēc īpaši izsmalcinātas receptes gatavotais burbons ir izturēts ar rokām gatavotās mucās un pildīts ar rokām gatavotās pudelēs. Augļu aromāti ar delikātām medus un kļavu sīrupa notīm padara šo viskiju īpaši maigu, bet kanēļa aromāts piešķir tā garšas buķetei pikantumu.

  • Martell VS
   Martell VS

   Viens no pasaulē pazīstamākajiem franču konjaka veidiem, kas uzskatāma par Martell konjaka darītavas slavas un panākumu pamatu. Šis konjaks baudāms gan tīrā veidā, gan kokteiļos.

  • Jacob’s Creek Double Barrel Shiraz
   Jacob’s Creek Double Barrel Shiraz

   Jacob’s Creek Double Barrel Shiraz sarkanvīns nāk no Barossa vīna ielejas Austrālijā. Vispirms nogatavināts un izturēts ozolkoka mucās, pēc tam skotu viskija mucās. Šī unikālā Double Barrel tehnika vīnam piešķir sabalansētu, maigu un daudzslāņainu garšu – izteiksmīgas kazeņu un plūmju notis mijas ar liegiem melnās šokolādes akcentiem.

  Izvēlies arī kādu no šiem
 • TEV VAJADZĪGA AUGSTĀKĀS KLASES DĀVANA CILVĒKAM, KURŠ ATBILST IZSMALCINĀTAJAM TIPAM. IZVĒLIES VIENU NO ŠĪM IESPĒJĀM, UN TU NEKĻŪDĪSIES!

  Izsmalcināta personība, kā darbus Tu cieni. Cilvēks, kurš savā dzīvē daudz sasniedzis un apzinās sava darba vērtību, tādēļ zina, ka gan svētkos, gan ikdienā ir pelnījis vislabāko. Viņš novērtēs klasiskas, kvalitatīvas un prestižas dāvanas, jo, vienlīdz ar finansiālo ieguvumu, viņam svarīga arī lietu pievienotā vērtība.

  • Havana Club Selección de Maestros
   Havana Club Selección de Maestros

   Lai izveidotu Havana Club Selección de Maestros, ruma meistari jeb maestros roneros atlasa vissmalkākos izturētos rumus. Pēc tam tie tiek samaisīti un izturēti īpaši izvēlētās mucās, kur turpina attīstīties to garšas un aromāta intensitāte. Nobriešanas beigu posmā ruma meistars izvēlas rumus, kuri veidos gala maisījumu, kas tiek pildīts pudelēs tieši no mucas. Unikālais noslēguma process šim rumam piešķir īpaši aromātisku garšas buķeti un visaugstāko kvalitāti.

  • Chateau Laroque Saint-Emilion
   Chateau Laroque Saint-Emilion

   Klasisks Bordo reģiona sausais sarkanvīns, kas darīts gleznainā un jau kopš 18. gadsimta ar saviem vīniem pazīstamā īpašumā. 1996. gadā Chateau Laroque Saint-Emilion tika piešķirts Grand Cru reģionālās klasifikācijas statuss, kas ir augstākais vīna kvalitātes un garšas novērtējums.

  • Chivas Regal 12 Y.O.
   Chivas Regal 12 Y.O.

   12 gadus noturēts izcilas kvalitātes skotu viskijs, kura darīšanas vēsture iesniedzas pagātnē līdz pat 1801. gadam. Viskijā sajūtamas eksotisku garšvielu un no tālām zemēm vestu pārsteigumu notis. Savas īpašās garšas un stila dēļ Chivas Regal 12 Y.O. ir viens no pasaules iemīļotākajiem un pieprasītākajiem Premium klases viskijiem. Šo viskiju var iegādāties vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē.

  • Martell Cordon Bleu
   Martell Cordon Bleu

   Martell Cordon Bleu vēstures pirmsākumi meklējami 1912. gadā. Šis ir konjaks ar īpaši bagātīgu un daudzslāņainu garšu, kura pamatā ir Borderī iegūts destilāts, kas izslavēts ar riekstu aromātu. Martell Cordon Bleu – tā ir konjaka klasika, īsta Martell nama leģenda un lieliska dāvana lietpratējiem. Ieguvis tumši zeltainu vara krāsu. Šo konjaku raksturo ziedu smarža, maiga garša ar augļu aromātu, sajūtamas arī ozolkoka notis.

  • Longmorn 16 y.o.
   Longmorn 16 y.o.

   Elegantais Longmorn – viena iesala skotu viskijs ar izcilu reputāciju. Starp citiem skotu viskijiem šis aromātiskais un daudzslāņainais meistardarbs izceļas ar īpaši smalkām garšas niansēm, kas delikāti cita citu papildina.

  • ArArAt Erebuni
   ArArAt Erebuni

   ArArAt Erebuni ir 30 gadu izturēts armēņu konjaks. Dzēriens gatavots, ievērojot vairāk nekā gadsimtu senas tradicionālās konjaka pagatavošanas metodes. Tā radīšanā izmantotas tikai Armēnijā augušas baltās vīnogas, avota ūdens un 30 dažāda vecuma konjaka spirti. Vecākais no tiem ir izturēts kopš 1934. gada. Šim konjakam piemīt pilnīgs aromāts ar vaniļas, žāvētu augļu un ozolkoka notīm.

  Izvēlies arī kādu no šiem
 • TEV VAJADZĪGA AUGSTĀKĀS KLASES DĀVANA PERSONĪBAI, KAS ATBILST ŠARMANTAJAM TIPAM. IZVĒLIES VIENU NO ŠĪM IESPĒJĀM, UN TU NEKĻŪDĪSIES!

  Šarmants vīrietis vai apbrīnas vērta sieviete? *Femme fatale* vai kāds, kura uzmanību vēlies pievērst sev? Šī īpašā persona novērtēs Tavus uzmanības apliecinājumus, ja tie būs gaumīgi, neuzbāzīgi un kvalitatīvi. Cilvēks, kuram pasniegsi šo dāvanu, apzinās savu šarmu un vērtību. Parādi, ka to zini arī Tu.

  • Chateau Laroque Saint-Emilion
   Chateau Laroque Saint-Emilion

   Klasisks Bordo reģiona sausais sarkanvīns, kas darīts gleznainā un jau kopš 18. gadsimta ar saviem vīniem pazīstamā īpašumā. 1996. gadā Chateau Laroque Saint-Emilion tika piešķirts Grand Cru reģionālās klasifikācijas statuss, kas ir augstākais vīna kvalitātes un garšas novērtējums.

  • Havana Club Añejo 7 Años
   Havana Club Añejo 7 Años

   Ar piesātinātu aromātu un bagātīgu garšas buķeti apveltīts izsmalcināts un septiņus gadus noturēts Kubas tumšais rums, kas uzskatāms par šī dzēriena elegances un kvalitātes standartu. Ne velti to uzskata par vienu no labākajiem pasaulē. Tas tiek gatavots tikai no izcilākajām izejvielām un izturēts ozolkoka mucās. Tas jābauda lēnām, kopā ar pasaulē labākajiem Kubas cigāriem.

  • Martell Cohiba
   Martell Cohiba

   Lai gan nosaukumā minēta Kuba, šis dzēriens ir gatavots Francijā no Šampaņas reģionā augušām visaugstākās kvalitātes vīnogām. Taču atsaucei uz Kubu ir sava īpašā nozīme – šo dzērienu vislabāk baudīt kopā ar Kubas cigāru.

  • Campo Viejo Gran Reserva
   Campo Viejo Gran Reserva
   Spāņu sausais sarkanvīns, kuru Spānijas reģionā Rioja dara tikai izcilas ražas gados. Tas vairāk nekā trīs gadus tiek izturēts ozolkoka mucās, bet pēc tam divus gadus – arī pudelēs. Šim vīnam piemīt bagāta, labi sabalansēta garša un neatkārtojama ogu buķete.
  • Jacob’s Creek Double Barrel Shiraz
   Jacob’s Creek Double Barrel Shiraz

   Jacob’s Creek Double Barrel Shiraz sarkanvīns nāk no Barossa vīna ielejas Austrālijā. Vispirms nogatavināts un izturēts ozolkoka mucās, pēc tam skotu viskija mucās. Šī unikālā Double Barrel tehnika vīnam piešķir sabalansētu, maigu un daudzslāņainu garšu – izteiksmīgas kazeņu un plūmju notis mijas ar liegiem melnās šokolādes akcentiem.

  • MARTELL L’OR DE JEAN
   MARTELL L’OR DE JEAN

   Ekskluzīvais Martell L’OR de Jean konjaks var lepoties ar visretākā konjaka statusu pasaulē. Izsmalcinātais dzēriens apvieno vairāk nekā 400 ļoti retu un senu konjaka spirtu šķirņu. Martell konjaka stāsts sākās 1715. gadā, kad Žans Martells nodibināja augstākās kvalitātes konjaka rūpnīcu. Martell konjaka nams var lepoties ar 300 gadu vēsturi, baudot prestiža un izsmalcināta dzēriena statusu visā pasaulē. Šo konjaku raksturo tumša dzintara un mirdzoša sarkankoka krāsa. Dzēriena garša ir zīdaini maiga un smalka, un tai seko pamatīgāka un bagātīgāka pēcgarša.

  Izvēlies arī kādu no šiem
 • TEV VAJADZĪGA AUGSTĀKĀS KLASES DĀVANA DZĪVES BAUDĪTĀJAM. IZVĒLIES VIENU NO ŠĪM IESPĒJĀM, UN TU NEKĻŪDĪSIES!

  Nepieradināts, kaislīgs dzīves baudītājs, kurš uzskata, ka robežas pastāv tikai galvā – vai tāds ir cilvēks, kuram izvēlies dāvanu? Vienalga, kurā pasaules malā atrastos, viņš zina, ka dzīvē ir tikai dažas nemainīgas vērtības un novērtēs tās – labi draugi, labi piedzīvojumi un labs dzēriens.

  • Ballantine’s 12 Y.O.
   Ballantine’s 12 Y.O.

   12 gadus noturēts viskijs, kura pamatā ir Miltonduff un Glenburgie viena iesala skotu viskiji, kā arī mazliet no vairāk nekā piecdesmit citu viskija darītavu šķirņu. Tā garšai piemīt krēmīga tekstūra, kā arī sabalansēta medus un augļu garša ar atsvaidzinošu pēcgaršu. Šo viskiju izvēlas pieredzējuši viskija baudītāji ar izsmalcinātu gaumi.

  • Scapa Skiren Bottling Note
   Scapa Skiren Bottling Note

   Viena iesala skotu viskijs Skiren ir 2015. gada jaunpienācējs Scapa meistardarbu klāstā. To raksturo krēmīgs aromāts un daudzslāņaina garša ar izteiksmīgām vaniļas un medus notīm. Savu īpašo raksturu tas ieguvis, pateicoties unikālam destilēšanas veidam un noturēšanai Amerikas ozolkoka mucās.

  • The Glenlivet 15 y.o.
   The Glenlivet 15 y.o.

   Tālajā 1824. gadā, kad Džordžs Šmits meklēja ideālu vietu viena iesala viskija radīšanai, viņš izvēlējās nomaļu Glenlivet ieleju, kurai cauri vijas Livetas upe. Tās nosaukums gēlu valodā nozīmē “mierīgs un plūstošs”, un tas perfekti atspoguļo šī izsmalcinātā 15 gadus noturētā skotu viskija eleganto garšas buķeti.

  • Jameson Crested
   Jameson Crested

   Senos laikos ierasta prakse bija viskiju tirgot mucās, ļaujot pircējiem pašiem to pildīt pudelēs. Protams, ne visi bija godīgi un viskiju mēdza atšķaidīt ar ūdeni. Tieši tāpēc 1963. gadā Jameson nolēma šo praksi pārtraukt un sāka viskiju pudelēs pildīt paši. Par godu pirmajām viskija pilēm, kas tika iepildītas slavenajā Bovstrītas darītavā, tika radīta šī viskija šķirne – trīsreiz destilētais Jameson Crested.

  • The Glenlivet Nàdurra First Fill Selection
   The Glenlivet Nàdurra First Fill Selection

   “Nàdurra” gēlu valodā nozīmē “dabisks”, un šis bagātīgais viena iesala skotu viskijs savu nosaukumu pilnībā attaisno. Izmantojot filtrēšanu bez aukstuma, tas ieguvis neatkārtojamu tekstūru, savukārt noturēšana Amerikas baltā ozolkoka mucās viskijam piešķīrusi krēmīgas vaniļas nianses. Izmantojot 19. gadsimta metodes, tas tiek gatavots nelielos apjomos.

  Izvēlies arī kādu no šiem
 • TEV VAJADZĪGA AUGSTĀKĀS KLASES DĀVANA RADOŠAI DVĒSELEI. IZVĒLIES VIENU NO ŠĪM IESPĒJĀM, UN TU NEKĻŪDĪSIES!

  Tu meklē dāvanu mūsdienīgam cilvēkam ar radošu dvēseli. Viņš pārzina aktuālās tendences modē, jaunākos restorānus pilsētā, mūsdienīgākos gadžetus, bet svētdienas labprāt pavada mākslas galerijā. Varbūt dažreiz viņu raksturo radošs haoss, taču to vienmēr kompensē viņa humora izjūta, ideju pārpilnība un nemākslots šarms.

  • Aberlour 16 y.o.
   Aberlour 16 y.o.

   Izmeklēts viena iesala skotu viskijs ar Aberlour viskijiem raksturīgo saldo ziedu garšu un pikantām niansēm. Lai panāktu izcilu garšu harmoniju, tas vismaz 16 gadus tiek noturēts ar īpašu rūpību atlasītās divu veidu mucās – ozolkoka un šerija.

  • The Glenlivet Nàdurra First Fill Selection
   The Glenlivet Nàdurra First Fill Selection

   “Nàdurra” gēlu valodā nozīmē “dabisks”, un šis bagātīgais viena iesala skotu viskijs savu nosaukumu pilnībā attaisno. Izmantojot filtrēšanu bez aukstuma, tas ieguvis neatkārtojamu tekstūru, savukārt noturēšana Amerikas baltā ozolkoka mucās viskijam piešķīrusi krēmīgas vaniļas nianses. Izmantojot 19. gadsimta metodes, tas tiek gatavots nelielos apjomos.

  • Jameson Crested
   Jameson Crested

   Senos laikos ierasta prakse bija viskiju tirgot mucās, ļaujot pircējiem pašiem to pildīt pudelēs. Protams, ne visi bija godīgi un viskiju mēdza atšķaidīt ar ūdeni. Tieši tāpēc 1963. gadā Jameson nolēma šo praksi pārtraukt un sāka viskiju pudelēs pildīt paši. Par godu pirmajām viskija pilēm, kas tika iepildītas slavenajā Bovstrītas darītavā, tika radīta šī viskija šķirne – trīsreiz destilētais Jameson Crested.

  • Chateau Laroque Saint-Emilion
   Chateau Laroque Saint-Emilion

   Klasisks Bordo reģiona sausais sarkanvīns, kas darīts gleznainā un jau kopš 18. gadsimta ar saviem vīniem pazīstamā īpašumā. 1996. gadā Chateau Laroque Saint-Emilion tika piešķirts Grand Cru reģionālās klasifikācijas statuss, kas ir augstākais vīna kvalitātes un garšas novērtējums.

  Izvēlies arī kādu no šiem